Wiadomości z rynku

01 lutego 2016ArchiDoc z drugą nagrodą Outsourcing Star

Spółka ArchiDoc, otrzymała drugą z rzędu nagrodę Outsourcing Star
w kategorii „Zarządzanie dokumentami”. Wyróżnienie jest przyznawane najszybciej rozwijającym się organizacjom outsourcingowym w Polsce.
 

22 stycznia 2014Cursor podsumowuje rok 2013 na rynku outsourcingu marketingu i wsparcia sprzedaży

Wartość rynku outsourcingu marketingu i sprzedaży w Polsce szacowana jest na około 1,6 mld zł. Badania Ipsos prowadzone na zlecenie Grupy OEX potwierdzają, że z usług zewnętrznych partnerów – w zakresie wsparcia procesów marketingowych i sprzedażowych – korzysta ponad 40% badanych firm.

08 stycznia 2014ArchiDoc: W 2014 roku rynek outsourcingu zarządzania dokumentami urośnie nawet o 20 proc.

Polski sektor usług z zakresu zarządzania dokumentami i obsługi back-office zwiększa swoją wartość o kilkadziesiąt procent rocznie. Według badań Ipsos z outsourcingu tego obszaru korzysta już 25 proc. firm.

28 sierpnia 2013Outsourcing back-office atrakcyjnym rozwiązaniem biznesowym

Co czwarte polskie przedsiębiorstwo stosuje outsourcing back-office, wynika z tegorocznego badania przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Grupy OEX. Wartość rynku szacowana jest na nieco ponad 0,5 mld zł.

05 sierpnia 2013Kancelaria, która da się lubić

Dobrze zorganizowana obsługa korespondencji powinna nie tylko usprawniać obieg firmowych informacji, ale także ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków pracowników.

25 lipca 2013 Cursor znalazł niszę na międzynarodowym rynku TSL

Cursor poszerzył portfolio usług logistycznych o transport morski i lotniczy oraz spedycję.

16 lipca 2013nc+ rozszerza kontrakt z ArchiDoc

ArchiDoc – firma wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, jeden z największych graczy na rynku zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów back-office – rozpoczął obsługę dokumentacji sprzedażowej klientów platformy nc+.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: