Projekty wydawnicze

Co roku Instytut wydaje na polski rynek zagraniczną książkę o outsourcingu oraz periodyk edukacyjny Przegląd Outsourcingowy (najnowszy 04 numer ukaże się już 1 sierpnia).

Książki do tej pory wydane pod patronatem Instytutu:

21 sierpnia 201304 numer Przeglądu Outsourcingowego

Z najnowszego wydania Przeglądu Outsourcingowego dowiecie się dlaczego współpraca z firmami outsourcingowymi, które proponują konkurencyjne ceny, nie zawsze się opłaca.

04 maja 201203 numer Przeglądu Outsourcingowego

W III wydaniu Przeglądu Outsourcingowego wiele miejsca poświęcono harmonijnej kooperacji sektora publicznego z prywatnymi firmami outsourcingowymi. Z artykułu pt: „Ogień i woda” jasno wynika, że sektor publiczny coraz chętniej sięga po rozwiązania oferowane przez prywatne centra usług.

14 lutego 2012„Zaangażowany outsourcing. Pięć zasad, które zmienią oblicze outsourcingu,”

Kate Vitasek, Mike Ledyarda i Karla Manrodt.

13 maja 201102 numer Przeglądu Outsourcingowego

„Outsourcing na słodko” czyli temat przewodni drugiej edycji Przeglądu Outsourcingowego, rozwiewa wątpliwości i obawy związane z wydzieleniem na zewnątrz procesów realizowanych wewnętrznie.

15 grudnia 201001 numer Przeglądu Outsourcingowego

Temat numeru „Droga przez konsultację” w sposób komplementarny opisuje działania firm konsultingowych w procesie podpisywania umowy outsourcingowej.

24 czerwca 2010"Inteligentny Outsourcing"- Roberta Morgan i Jeana-Louis Bravard

Pozycja ta została wydana dzięki zaangażowaniu Instytutu Outsourcingu.

17 czerwca 2010"Outsourcing. Podręcznik sprawdzonych praktyk" autorstwa Marka J. Power, Kevina C. Desouza oraz Carla Bonifazi

Książka ta omawia całe spektrum zagadnień dotyczących współpracy z partnerem zewnętrznym, podkreślając najbardziej istotne kwestie, na które usługobiorca powinien zwrócić szczególną uwagę.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: