Nasi eksperci

Cursor:

Outsourcing sprzedaży, Akcje promocyjne i programy lojalnościowe, Logistyka materiałów marketingowych, Gadżety i produkty reklamowe BTL

Piotr HamanDyrektor Zarządzający Trade Support Cursor SA

Od 1991 roku związany z handlem detalicznym. W 1996 roku założył Merchandiser Sp. z o.o., która była liderem rynku usług wsparcia sprzedaży. W 2006 roku włączył Merchandiser do Grupy Neo Investments a następnie uczestniczył w procesie łączenia jej z Cursor S.A. Od 2009 roku wiceprezes zarządu Cursor odpowiedzialny za procesy wsparcia sprzedaży B2B. Autor licznych publikacji w prasie fachowej i codziennej, prelegent na konferencjach poświęconych merchandisingowi i handlowi detalicznemu.

Piotr Haman studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, jest miłośnikiem i znawcą włoskiej kuchni, w wolnych chwilach gra w tenisa.

27.02.2013Ograniczymy użycie monet jedno- i dwugroszowych. Potem spadną ceny w hipermarketach.

Wprowadzenie zaokrąglania końcówek groszy przy płatnościach gotówką, obniży koszt obsługi takich transakcji dla sklepów. Skorzystają też na tym klienci: będzie wygodniej, być może szybciej oraz bardzo prawdopodobne, że taniej.

30.10.2012W pogoni za zmieniającym się rynkiem - nowe trendy i rozwiązania dla handlu

Zmiany zachodzące w sektorze handlu nowoczesnego i tradycyjnego oraz dysproporcje towarzyszące tym dwóm modelom, powodują, że kwestią kluczową jest kreowanie i wdrażanie coraz skuteczniejszych rozwiązań, umożliwiających producentom jak najszersze dotarcie z ofertą do punktów handlowych.

28.03.2012Trendy i skuteczne rozwiązania w branży materiałów POS, czyli jak przygotować sklep na Wielkanoc

W handlu detalicznym tygodnie poprzedzające Święta Wielkanocne są kolejnym - po Bożym Narodzeniu - okresem, w którym sklepy mogą liczyć na kilkunastoprocentowy wzrost obrotów sprzedaży.

09.08.2011Outsourcing procesów sprzedażowych w służbie nowoczesnego handlu

Zewnętrzna, współdzielona sieć przedstawicieli handlowych - czyli jak oszczędzać czas i pieniądze w docieraniu do punktów sprzedaży.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: