Nasi eksperci

ArchiDoc:

Obsługa kancelarii, Elektroniczna archiwizacja, Rejestracja danych, Elektroniczny obieg dokumentów, Zarządzanie dokumentami papierowymi, Doradztwo

Marcin OgrodnikDyrektor ds. Sprzedaży ArchiDoc

Dyrektor ds. Sprzedaży spółki ArchiDoc, należącej do Grupy OEX. Od 16 lat związany ze spółką . Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał zarówno w dziale operacji jak i wsparcia sprzedaży. Odpowiadał za zdobywanie i rozwój projektów outsourcingowych z zakresu zarządzania dokumentami i obsługi back-office, prowadzonych na rzecz klientów z wielu branż, w tym także sektora finansowego – PZU, Grupy KBC, Getin Noble Bank, Millennium Bank oraz Millennium Leasing.
Marcin Ogrodnik ukończył studia historyczne o specjalności Archiwistyka na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

27.05.2013Jak zagwarantować bezpieczeństwo dokumentacji przyszłych emerytów?

Zapowiadana reorganizacja Archiwum Państwowego Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku wcale nie musi oznaczać utrudnień dla przyszłych emerytów w zakresie wyliczania kapitału początkowego. Od lat taką dokumentację z powodzeniem przechowują podmioty zewnętrzne.

23.10.2012ArchiDoc: jak obniżyć koszty wydawania druków Rp7?

Co roku średnio 225 tysięcy osób1 wchodzących w wiek emerytalny styka się z problemem pozyskania druków Rp7 od swoich byłych pracodawców. Usprawnieniem zarówno dla pracodawców jaki i pracowników może być nawiązanie współpracy z zewnętrznym, podmiotem.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: