Nasi eksperci

Outsourcing Experts:

Outsourcing zarządzania dokumentami i back-office, Outsourcing procesów wsparcia sprzedaży i marketingu, Outsourcing call i contact center

Konrad RochalskiPrezes Zarządu ArchiDoc i Voice Contact Center

Konrad Rochalski prezes zarządu ArchiDoc i Voice Contact Center. Związany z branżą BPO (Business Process Outsourcing) od 1999 roku. Od września 2009 roku pełni funkcję prezesa zarządu ArchiDoc. W latach wcześniejszych kierował firmą Inforsys, która osiągnęła pozycję lidera rynku usług obsługi korespondencji masowej w Polsce. Od 2002 do 2005 zajmował stanowisko dyrektora ds. sprzedaży bezpośredniej i rozwoju oraz dyrektora marketingu w firmie Arcus, integrującej procesy związane z obiegiem informacji. Wcześniej był związany zawodowo z firmą Toshiba, gdzie budował ofertę usług z zakresu departamentowego zarządzania drukiem, kopiowaniem i skanowaniem dokumentów.

28.08.2013Outsourcing back-office atrakcyjnym rozwiązaniem biznesowym

Co czwarte polskie przedsiębiorstwo stosuje outsourcing back-office, wynika z tegorocznego badania przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Grupy OEX. Wartość rynku szacowana jest na nieco ponad 0,5 mld zł.

13.02.2013Elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę administracji

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów pomoże uprościć procedury w urzędach i tym samym poprawi efektywność ich pracy.

29.12.2012Rok 2012 w obszarze outsourcingu zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office

Rok 2012 dla branży outsourcingu zarządzania dokumentami i obsługi back-office był kolejnym okresem wzrostu biznesu.

27.11.2012„Tanie państwo” – outsourcing receptą na kosztowną administrację

„Odchudzenie” administracji publicznej i obniżenie kosztów funkcjonowania urzędów to żelazne punkty w programie każdego polityka. Konieczne są jednak przede wszystkim zmiany w prawie i wdrożenie na szeroką skalę modelu działania opartego na outsourcingu i partnerstwie publiczno-prywatnym.

27.08.2012To nie archiwa w IPN są problemem

Zaledwie 3 miesiące potrzebuje profesjonalna spółka zajmująca się zarządzaniem dokumentami na przeprowadzkę archiwum IPN bez paraliżowania pracy instytucji oraz przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i ochrony dokumentów.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: