Nasi eksperci

Cursor:

Outsourcing sprzedaży, Akcje promocyjne i programy lojalnościowe, Logistyka materiałów marketingowych, Gadżety i produkty reklamowe BTL

Artur WojtaszekPrezes Zarządu Cursor SA

Artur Wojtaszek prezes zarządu Cursor SA. Od 1995 roku jest związany z projektami outsourcingu zarządzania personelem w obszarze promocji merchandisingu oraz logistyki produktów wsparcia sprzedaży. Współpracował z firmami M.A.R. Galicja, Dialog Galicja, Grupa EURO RSCG związanych w tym czasie kapitałowo z powstałą w 2001 r. Cursor Sp. z o.o. Stworzył jeden z pierwszych na polskim rynku 400 osobowy zespół handlowców pracujący w systemie outsourcingowym. Od 2007 roku wiceprezes zarządu spółki Cursor, odpowiedzialny za strategię i wyniki finansowe rozwinął departament Logistyki Produktów Wsparcia Sprzedaży. W 2009 roku, już jako prezes zarządu przekształcił Cursor w spółkę akcyjną oraz dokonał włączenia do jej struktur firm Merchandiser oraz Inservis.

Rok 2012 w obszarze outsourcingu wsparcia sprzedaży i marketingu

W mijającym roku firmy dążyły do optymalizacji prowadzonych działań handlowych. Coraz częściej decydowały się na kompleksową obsługę procesów sprzedażowych. Zdecydowane ożywienie widać było przede wszystkim w obszarze outsourcingu przedstawicieli handlowych, zmniejszeniu natomiast uległ rynek usług z zakresu promocji, degustacji i animacji.

07.06.2012Przyszłość outsourcingu windykacji należności

Z danych Krajowego Rejestru Długów wynika, że od 2008 roku kwota nieuregulowanych w terminie zobowiązań Polaków wzrosła aż o 25 mld zł i obecnie wynosi 84,34 mld zł1. Terminowa spłata należności jest bardzo ważną kwestią dla każdego przedsiębiorstwa. Jakie są zatem najefektywniejsze rozwiązania dla przedsiębiorstwa chcącego odzyskać swoje pieniądze?

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: