Wspólny projekt Voice Contact Center i Affidea wyróżniony „Złotą Słuchawką”

17 czerwca 2016

Projekt „Centrum Kompleksowej Obsługi Pacjenta Affidea”, realizowany przez spółkę Voice Contact Center we współpracy z międzynarodową siecią centrów diagnostycznych Affidea, zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie „Złota Słuchawka”, organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Spółki zostały docenione w kategorii „Kampanie marketingowe – komunikacja z klientem”.

W ramach projektu realizowanego z siecią Affidea Voice Contact Center odpowiada za kompleksową obsługę pacjentów - umawianie wizyt oraz udzielenie szczegółowych informacji na temat oferowanych badań diagnostycznych. Komunikacja z pacjentami jest realizowana w modelu wielokanałowym - przez telefon, mail, sms i stronę www.

Konsultanci specjalizujący się w obszarze zdrowotnym w swojej codziennej pracy muszą wykazać się dużą odpowiedzialnością, profesjonalizmem i empatią. Wysoki standard obsługi projektu przynosi wymierne korzyści nie tylko naszym pacjentom, ale również naszej firmie – powiedziała Martyna Dywan, Call Center Manager Affidea.

Złota Słuchawka to kolejne wyróżnienie dla Voice Contact Center. Spółka jest także laureatem konkursów Call Center Awards, Outsourcing Stars, Golden Arrow oraz Telemarketer Roku.

Naszym priorytetem jest jakość usług, efektywność i elastyczne podejście do potrzeb klientów. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, gdy realizowane przez nas projekty przynoszą realne profity biznesowe firmom, które zdecydowały się nam zaufać – mówi Ewa Czarnecka, dyrektor operacyjna Voice Contact Center.

Celem konkursu Złota Słuchawka jest promocja najlepszych praktyk zarządzania działalnością call i contact center, najefektywniejszych projektów oraz firm i osób budujących profesjonalizm branży. Projekty są oceniane w trzech kategoriach: kampanie komunikacji z klientami, wewnętrzne projekty optymalizujące i współpraca usługowego call center z klientem zlecającym.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: