Aktualności

Przegląd najnowszych aktywności Fundacji Instytutu Outsourcingu oraz informacji z rynku BPO - artykuły, opinie, komentarze, wydarzenia.

Zapraszamy do lektury.

05 lutego 2015Podsumowanie roku na rynku outsourcingu sprzedaży

Coraz więcej firm decyduje się na delegowanie na zewnątrz zadań związanych z procesami sprzedaży. Na rynku wygrywają dostawcy usług stawiający na inwestycje w infrastrukturę i technologie.

29 stycznia 2015Divante wdrożyło nową platformę CDP.pl

Spółka Divante, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla e-commerce, odpowiada za budowę nowej odsłony serwisu CDP.pl, poprzednio należącego do grupy kapitałowej CD PROJEKT.

21 stycznia 2015Nowa dyrektor operacyjna w Voice Contact Center z Grupy OEX

Od stycznia 2015 roku za zarządzanie działaniami operacyjnymi i obsługę klienta w należącej do Grupy OEX spółce Voice Contact Center odpowiada Ewa Czarnecka.

20 stycznia 2015Wspierany przez Grupę OEX NEORaid Rally Team na 33 pozycji w rajdzie Dakar

NEORaid Rally Team, sponsorowany m.in. przez OEX, zakończył tegoroczny rajd Dakar z najlepszym z dotychczasowych wyników załogi w tym prestiżowym wyścigu. W klasyfikacji generalnej w klasie samochodów Piotr Beaupre oraz Jacek Lisicki zajęli doskonałą, 33 lokatę.

15 stycznia 2015ArchiDoc z Grupy OEX z tytułem Outsourcing Star

ArchiDoc należący do Grupy OEX, otrzymał tytuł Outsourcing Star. Spółka zdobyła nagrodę w kategorii archiwizacja dokumentów.

22 grudnia 2014Akcjonariusze Tell zatwierdzili nową emisję akcji w celu przejęcia Cursora i Divante

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Tell S.A., spółki prowadzącej sieci salonów sprzedaży dla operatorów telefonii komórkowej, 18 grudnia br. zatwierdziło podwyższenie kapitału w celu nabycia przez Tell od spółki OEX S.A. pakietu 100% akcji spółki Cursor i 51,03% udziałów spółki Divante.

09 grudnia 2014Outsourcing wspiera sprzedaż wielokanałową

Rozwój technologii i zmieniające się potrzeby zakupowe konsumentów powodują, że firmy chcąc skutecznie trafić ze swoją ofertą do grupy docelowej coraz częściej wykorzystują do tego różne kanały sprzedaży. Dostępne na rynku rozwiązania outsourcingowe pozwalają na dywersyfikację działań handlowych w krótkim czasie i bez ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: