Aktualności

Przegląd najnowszych aktywności Fundacji Instytutu Outsourcingu oraz informacji z rynku BPO - artykuły, opinie, komentarze, wydarzenia.

Zapraszamy do lektury.

10 grudnia 2015Zewnętrzne contact center w sklepie internetowym

Rosnąca popularność zakupów internetowych sprawia, że e-sklepy stają przed koniecznością obsługiwania coraz większej liczby zamówień. Klienci oczekują nie tylko wygodnej formy kontaktu, ale także szybkiej reakcji na zadane przez nich pytania. Jak podołać temu wyzwaniu w okresie przedświątecznej gorączki zakupowej?

29 października 2015ArchiDoc wdrożył elektroniczny obieg dokumentów w Erbud SA

Spółka ArchiDoc wdrożyła system workflow w jednej z największych polskich firm budowlanych. Współpraca outsourcera ze spółką Erbud została rozszerzona o budowę centralnego archiwum dokumentów.

03 września 2015Voice Contact Center obsługuje infolinię aukcji samochodów klasycznych

Spółka Voice Contact Center uruchomiła infolinię dla firmy Ardor - organizatora pierwszej w Polsce aukcji zabytkowych samochodów. W ramach projektu konsultanci odpowiadają za rejestrację sprzedających i uczestników aukcji oraz za obsługę licytacji telefonicznych.

17 sierpnia 2015Cursor ponownie wspiera sprzedaż Akzo Nobel

Spółka Cursor odpowiada za kompleksowe wsparcie sprzedaży produktów Akzo Nobel. Usługa jest realizowana w ponad 200 marketach budowlanych na terenie całego kraju.

29 lipca 20155 kroków do obniżenia kosztów obsługi kancelarii

Listy, przesyłki i wszelkiego rodzaju pisma są nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej organizacji. Efektywny obieg korespondencji wpływa na poprawę jakości obsługi klientów i usprawnia współpracę z dostawcami. Dobrze zorganizowana kancelaria pozwala na redukcję kosztów nawet o 30 proc.

28 lipca 2015Cursor realizuje cykl samplingów Desperados Nocturno w kanale detalicznym

Cursor, specjalizujący się w usługach z obszaru field marketingu i e-logistyki, odpowiada za organizację akcji samplingowej dla nowego wariantu marki Desperados. Działania prowadzone są na terenie detalicznych punktów sprzedaży w kanale nowoczesnym i tradycyjnym. W promowaniu piwa Desperados Nocturno w sklepach na terenie 30 miast Polski weźmie udział 200 samplerów Cursora.

21 maja 2015ArchiDoc podwoił zatrudnienie w ciągu dwóch lat

Spółka ArchiDoc, specjalizująca się w usługach z zakresu back office i zarządzania dokumentami, w ciągu pierwszych czterech miesięcy 2015 roku zatrudniła ponad 100 nowych pracowników. Wkrótce zespół powiększy się o kolejną setkę osób. W roku 2014 ArchiDoc zanotował podobną skalę rozwoju, co daje blisko 100 proc. wzrost zatrudnienia w ciągu dwóch lat.

Jesteś Outsourcerem?
Szukasz Usługodawcy?
Jesteś Dziennikarzem?
Zamów powiadomienia o nowościach: